OBSlUGA BARMAnSKA, BARISTYCZNA I KELNERSKA IMPREZ I UROCZYSTOSCIJeżeli chcesz mieć niezapomniane wesele, komunię, urodziny, jubileusz, imprezę firmową, w domu, biurze, ogrodzie, plenerze, podczas targów to musisz skorzystać z naszych usług. Jesteśmy chyba najstarszą i największą w wojewóztwie świętokrzyskim agencją barmanów, baristów i kelnerów. Każdy kto pracuje dla Ciebie przez Świętokrzyskie Centrum HoReCa z pewnoscią jest doskonale wyszkolony ponieważ tym zajmujemy się od 9 lat. Podobnie jak obsługą imprez i uroczystości. Pracowliśmy dla największych sieci hotelowych, dla najleszych hoteli i największych firm w województwie i Polsce. Obsłużyliśmy setki imprez, a kolejna może być Twoja. Usługa świadczona przez nas obejmuje:

  • profesjonalny personel
  • pełne, profesjonalne wyposażenie
  • obsługę logistyczną
  • wsparcie techniczne
  • doradztwo
  • kartę napojów, dla łatwiejszego wyboru
  • i wszystko inne czego potrzebujesz

Specjalizujemy się w obsłudze wesel i imprez firmowych zwłaszcza targowych. Oferujemy barmanów z mobilnymi barami, w pełni wyposażonymi. Dysponujemy ekspresami ciśnieniowymi do bufetów kawowych. Nasi kelnerzy posiadają oprócz wiedzy i doświadczenia, niezbędny sprzęt obsługowy.

W ramach obsługi przyjęcia weselnego zawsze oferujemy wyposażony bar mobilny oraz co najmniejdwóch barmanów, aby obsługa mogłą odbywać się płynnie. Poza tym jeśli lokal w którym masz przyjęcie nie dysponuje lodem i szkłem, również możemy je dostarczyć. Zaopatrzenie w alkohole i inne składniki również nie stanowi dla nas żadnego problemu. Także zgodnie z zapotrzebowaniem możesz otrzymać sameych barmanów, barmanów z własnym barem i wyposażeniem, lub wszystko czego potrzebujesz aby Twoje wesele zapadło w pamięć gościom. Masz pytania zadzwoń. Proponujemy konkurencyjne ceny i dysponujemy wolnymi terminami na 2016 rok.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszymi usługami, prosimy o kontakt telefoniczny: 664 773 754 lub mailowy: biuro@sc-horeca.eu

Design by W3layouts